English    العربی
شناخت بیماریها
شناخت بیماریها
شناخت انواع بیماریهای عضله، استخوان، مفاصل و اعصاب محیطی

شناخت روشهای تشخیصی
شناخت روشهای تشخیصی
کاربردهای نوار عصب وعضله،نوار عصب چشم،ام آر آی، سی تی اسکن و ...

شناخت روشهای درمانی
شناخت روشهای درمانی
آشنایی با فیزیوتراپی، اوزون تراپی ، لیزر ،مگنت، شاک ویو ، بوتاکس و ...

فیلمها و انیمیشن های آموزشی
فیلمها و انیمیشن های آموزشی
فیلمها و انیمیشن های زیبا از بیماریهای مختلف با دوبله فارسی

در وب سایت اختصاصی دکتر ساعد رحیمی نژاد، علاوه بر آشنایی با فعالیتهای اختصاصی كلینیك و رشته طب فیزیكی و توانبخشی ، با انواع بیماریها ، روشهای تشخیصی و درمانی مرتبط با این رشته آشنا خواهید شد .بطور کلی متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی در سه زمینه فعالیت دارند : 1) طب فیزیکی : جهت تشخیص و درمان غیر جراحی  بیماریهای عضلانی ، اسکلتی و مفصلی 2) توانبخشی : جهت بازتوانی بیماران فلج مغزی ، نخاعی و همچنین بازتوانی بیماران قلبی ، ریوی و ... 3) تست تشخیصی الکترودیاگنوز ( نوار عصب و عضله ) جهت تشخیص انواع بیماری های عضلانی و اعصاب محیطی.

در این سایت برای اولین بار دهها فیلم و انیمیشن جذاب آموزشی که توسط این کلینیک دوبله گردیده قرار داده شده که به غنای علمی سایت افزوده است که امیدواریم مورد توجه و استفاده قرار گیرد.

در انتها قسمتی بعنوان طبیبانه در نظر گرفته ایم که مطالب متنوعی از قبیل طبیبانه های حافظ ، مطالبی جذاب از تاریخ پزشکی ، آداب ارتباط با بیمار وتاریخ طب جدید در شیراز را شامل میشود .

 

قسمتی از این سایت نیز به انجمن طب فیزیکی و توانبخشی اختصاص یافته است که علاوه بر آشنایی کلی با رشته طب فیزیکی و تاریخچه آن  در ایران و جهان ،  اسامی و نحوه فعالیت همکاران طب فیزیکی در فارس ، تعرفه های مرتبط با رشته طب فیزیکی ، برنامه های آتی انجمن فارس و همچنین برنامه سمینارها، کنگره ها و ... را نیز شامل می شود.

 

این سایت به دو زبان فارسی و انگلیسی طراحی گردیده است.

متخصص طب فیزیكی ، توانبخشی و نوار عصب درمان غیر جراحی بیماریهای عضلانی، اسكلتی و مفصلی, دكتر ساعد رحیمی ن‍ژاد, متخصص طب فیزیكی در شیراز, توانبخشی , شيراز, نوار عصب در شیراز, درمان کمردرد در شیراز, درمان زانودرد در شیراز, گردن درد, لیزر درمانی در شیراز, مگنت, شاک ویو, ازون تراپی در شیراز, تزریق بوتاکس در شیراز, تزریق بوتاکس کمر در شیراز

طبیبانه های حافظ

طبیبانه های حافظ

طبیبانه ترین شعر حافظ.....

.
نكته هايی از تاريخ طب

نكته هايی از تاريخ طب

حكايتهای زيادی از طبابت در اعصار گذشته وجود دارد كه هر يك نكته هايی برای خود دارد....

طبیبانه ای برای طبابت بهتر

طبیبانه ای برای طبابت بهتر

ارتباط صميمانه تر طبيب با بيمار با رعایت چند اصل...

تاریخچه طب جدید در شیراز

تاریخچه طب جدید در شیراز

از بهبودستان نمازی تا بیمارستان مرسلین و بیمارستان نمازی...


دکتر ساعد رحيمی ن‍ژاد

طبیبانه های حافظ

طبیبانه ترین شعر حافظ.....